Najczęściej zadawane pytania

 

 • Czy podczas używania preparatu Silver Stop można używać produktów do stylizacji włosów?

Nie ma przeciwwskazań, żeby w czasie stosowania kuracji preparatem Silver Stop używać produktów do stylizacji, takich jak żele czy pianki. Może się jednak okazać, ze już tych kosmetyków nie potrzebujesz, ponieważ Silver Stop przywraca włosom nie tylko ich naturalny kolor, ale także miękkość i elastyczność.

 

 • Czy to działa w przypadku gdy włosy są już całkiem siwe?

Zgodnie z zapewnieniem producenta – tak. Ja widziałem pozytywne efekty działania preparatu na włosach zarówno trochę siwych, jak i mocno już siwych. Powinien więc zadziałać również na całkiem siwe. Może tylko dłużej może to potrwać. Wszystko też zależy jaki chce się uzyskać efekt, czy całkowicie odzyskać kolor, czy tylko cofnąć się o parę lat.

 

 • Czym różni się preparat Silver Stop od farby do włosów?

Wiemy, że siwe włosy nie tylko tracą kolor, oprócz stają się sztywne, suche i oporne na układanie. Dlatego samo przykrycie siwizny farbą nie wystarczy. Silver Stop działa nie tylko na same włosy, przywracając im naturalny kolor i blask, ale też na cebulki włosowe, powodując, że włosy odzyskują silę i elastyczność.

 

 • Jak długo muszę czekać na efekt kuracji preparatem Silver Stop?

Pierwsza faza kuracji trwa przez około 3 tygodnie. Po tym czasie można już zauważyć znaczące zmniejszenie siwizny, a w niektórych przypadkach całkowity zanik siwych włosów.

 

 • Jak długo utrzymuje się efekt działania Silver Stop? Czy mogę pobyć się siwizny na dobre?

Po zakończeniu pierwszej fazy kuracji, zalecamy stosowanie preparatu raz w tygodniu dla podtrzymania efektu. Po całkowitym zaprzestaniu stosowania preparatu włosy stopniowo zaczną powracać do stanu sprzed kuracji.

 

 • Jaki jest skład preparatu?

Skład: woda, spirytus, gliceryna, siarka, chlorek amonu, kwas cytrynowy, rezorcyna 0,5%, chlorek cynku, aromat kosmetyczny.

 

 • Na czym polega działanie preparatu Silver Stop?

Silver Stop pobudza cebulki włosów, dzięki czemu włosy odrastają mocniejsze i powraca ich naturalny kolor.

 

 • Na jak długo starczy jedna butelka?

Jeżeli siwych włosów jest mało, to powinien na bardzo długo wystarczyć. Na początku przez pierwsze 3 tygodnie powinno się go używać codziennie, ale później wystarczy raz w tygodniu.

 

 • Na opakowaniu preparatu napisano, że podczas stosowania Silver Stop należy myć włosy nie częściej niż 1 — 2 razy w tygodniu. Dlaczego? Czy mycie głowy codzienne czyni Silver Stop mało skutecznym?

Jest to zalecenie podyktowane trsokąo zapewnienie maksymalnych efektów kuracji. Po nałożeniu preparatu Silver Stop, stopniowo wnika on do wnętrza włosa i cebulek. Częste mycie głowy przerywa ten proces i powoduje wypłukanie z włosów częściowo już wchłoniętego preparatu. Częste mycie włosów może sprawić, że dłużej będziesz czekać na zadowalające efekty kuracji. Jeśli chcesz umyć włosy zrób to co najmniej kilka godzin po nałożeniu preparatu.

 

 • Oprócz siwych włosów mam problem z łupieżem, czy mogę stosować preparat Silver Stop jednocześnie z kuracją przeciwłupieżową?

Większość kuracji przeciwłupieżowych wymaga częstego mycia głowy, dlatego nie zalecamy łączenia ich z kuracją preparatem Silver Stop. Jeśli jesteś obecnie w trakcie takiej kuracji, wypróbuj Silver Stop po zakończeniu jej. Wielu użytkowników preparatu Silver Stop, poza poprawą kondycji włosów i powróceniem do ich naturalnego koloru, zauważyło też znaczące zmniejszenie się problemów z łupieżem, bardzo możliwe, że tak się stanie również w Twoim przypadku. Dodatkowo możesz stosować maseczkę Sulsena na skórę głowy, która powinna znacząco wspomóc walkę z łupieżem. Jeżeli chcesz stosować Silver Stop jednocześnie z preparatami leczniczymi z apteki, dla pewności skonsultuj to najpierw ze swoim dermatologiem.

 

 • Pojawiły mi się pierwsze siwe włoski. Czy jak będę używać Silver Stop i przykładowo obetnę włosy to będą one rosnąć też siwe czy już w naturalnym kolorze?

Jeżeli będziesz regularnie używać Silver Stop, to włosy nie będą siwe, również te obcięte. Jeżeli przestaniesz używać preparatu, to te tzw. siwki, czyli włosy, które były siwe, stopniowo znowu wrócą do siwej barwy. Silver Stop jest takim preparatem, który działa bardzo powoli. Nie widać więc efektów natychmiast. Również powrót do siwych włosów jest bardzo powolny.

 

 • Czy Silver Stop to to samo co Grecjan 2000?

Nie, Silver Stop to nie to samo co Grecian. Co prawda działanie preparatu jest trochę podobne do Greciana. Jednak w odróżnieniu od niego, nie farbuje. Kiedy sam stosowałem Grecian to pozostawiony użyty wacik czerniał po jakimś czasie. W przypadku Silver Stop wacik nie ciemnieje. Również poduszka nie barwi się. Wydaje mi się, że tutaj lepszy jest też odzyskany kolor. Z kolei Silver Stop ma bardziej intensywny zapach i co może trochę przeszkadzać przez pierwsze tygodnie stosowania, kiedy używa się go codziennie.

 

 • Czy ten produkt jest oryginalny?

Tak, produkt jest oryginalny. Preparat wytwarzany jest na zlecenie polskiej firmy przez firmę z Ukrainy. My kupujemy go bezpośrednio od producenta.

Zaprojektowane przez Klienter.pl